Aktivitetskalender
Aktivitetskalender
Forsiden > Aktivitetskalender

September 2020

AugustI dagOktober
AugI dagOkt
Tirsdag 1. september 2020
17:00 - 19:00
C række Johannes mod EmilC række Johannes mod Emil
CCCC
18:00 - 19:00
HD B Wind/lammers-Henrik/JuanHD B Wind/lammers-Henrik/Juan
Bane 3Bane 3
19:00 - 20:00
HD B Wind/lammers mod Henrik/JuanHD B Wind/lammers mod Henrik/Juan
Bane 2Bane 2
Tirsdag 1. september 2020
17:00 - 19:00
C række Johannes mod EmilC række Johannes mod Emil
CCCC
18:00 - 19:00
HD B Wind/lammers-Henrik/JuanHD B Wind/lammers-Henrik/Juan
Bane 3Bane 3
19:00 - 20:00
HD B Wind/lammers mod Henrik/JuanHD B Wind/lammers mod Henrik/Juan
Bane 2Bane 2
Tir 1. sep 2020
17:00 - 19:00
C række Johannes mod EmilC række Johannes mod Emil
CCCC
18:00 - 19:00
HD B Wind/lammers-Henrik/JuanHD B Wind/lammers-Henrik/Juan
Bane 3Bane 3
19:00 - 20:00
HD B Wind/lammers mod Henrik/JuanHD B Wind/lammers mod Henrik/Juan
Bane 2Bane 2
Onsdag 2. september 2020
12:00 - 14:00
Drop-inDrop-in
FlereFlere
Bane 1, Bane 2, CC
Onsdag 2. september 2020
12:00 - 14:00
Drop-inDrop-in
FlereFlere
Bane 1, Bane 2, CC
Ons 2. sep 2020
12:00 - 14:00
Drop-inDrop-in
FlereFlere
Bane 1, Bane 2, CC
Torsdag 3. september 2020
18:00 - 19:00
HD B Amager Kings mod TeamKKHD B Amager Kings mod TeamKK
CCCC
18:00 - 20:00
C Karlos/Cristobal mod Jacob/MarcusC Karlos/Cristobal mod Jacob/Marcus
Bane 11Bane 11
18:00 - 19:00
TurneringTurnering
Bane 1Bane 1
19:00 - 20:00
HD B Amager kings mod TeamKKHD B Amager kings mod TeamKK
CCCC
Torsdag 3. september 2020
18:00 - 19:00
HD B Amager Kings mod TeamKKHD B Amager Kings mod TeamKK
CCCC
18:00 - 20:00
C Karlos/Cristobal mod Jacob/MarcusC Karlos/Cristobal mod Jacob/Marcus
Bane 11Bane 11
18:00 - 19:00
TurneringTurnering
Bane 1Bane 1
19:00 - 20:00
HD B Amager kings mod TeamKKHD B Amager kings mod TeamKK
CCCC
Tor 3. sep 2020
18:00 - 19:00
HD B Amager Kings mod TeamKKHD B Amager Kings mod TeamKK
CCCC
18:00 - 20:00
C Karlos/Cristobal mod Jacob/MarcusC Karlos/Cristobal mod Jacob/Marcus
Bane 11Bane 11
18:00 - 19:00
TurneringTurnering
Bane 1Bane 1
19:00 - 20:00
HD B Amager kings mod TeamKKHD B Amager kings mod TeamKK
CCCC
Fredag 4. september 2020
16:30 - 18:30
Pan TennisPan Tennis
FlereFlere
Bane 6, Bane 7
Fredag 4. september 2020
16:30 - 18:30
Pan TennisPan Tennis
FlereFlere
Bane 6, Bane 7
Fre 4. sep 2020
16:30 - 18:30
Pan TennisPan Tennis
FlereFlere
Bane 6, Bane 7
Lørdag 5. september 2020
09:00 - 15:00
2.div. dame mod Holbæk I2.div. dame mod Holbæk I
FlereFlere
Bane 2, CC
10:00 - 12:00
2.div. dame mod Holbæk I2.div. dame mod Holbæk I
FlereFlere
Bane 1, Bane 3
12:00 - 13:00
Klubmesterskab VHS J&LKlubmesterskab VHS J&L
Bane 1Bane 1
13:00 - 14:00
Klubmesterskab VHS J&LKlubmesterskab VHS J&L
Bane 1Bane 1
14:00 - 15:00
TurneringTurnering
Bane 1Bane 1
15:00 - 16:00
TurneringTurnering
Bane 1Bane 1
16:00 - 17:00
TurneringTurnering
Bane 9Bane 9
Lørdag 5. september 2020
09:00 - 15:00
2.div. dame mod Holbæk I2.div. dame mod Holbæk I
FlereFlere
Bane 2, CC
10:00 - 12:00
2.div. dame mod Holbæk I2.div. dame mod Holbæk I
FlereFlere
Bane 1, Bane 3
12:00 - 13:00
Klubmesterskab VHS J&LKlubmesterskab VHS J&L
Bane 1Bane 1
13:00 - 14:00
Klubmesterskab VHS J&LKlubmesterskab VHS J&L
Bane 1Bane 1
14:00 - 15:00
TurneringTurnering
Bane 1Bane 1
15:00 - 16:00
TurneringTurnering
Bane 1Bane 1
16:00 - 17:00
TurneringTurnering
Bane 9Bane 9
Lør 5. sep 2020
09:00 - 15:00
2.div. dame mod Holbæk I2.div. dame mod Holbæk I
FlereFlere
Bane 2, CC
10:00 - 12:00
2.div. dame mod Holbæk I2.div. dame mod Holbæk I
FlereFlere
Bane 1, Bane 3
12:00 - 13:00
Klubmesterskab VHS J&LKlubmesterskab VHS J&L
Bane 1Bane 1
13:00 - 14:00
Klubmesterskab VHS J&LKlubmesterskab VHS J&L
Bane 1Bane 1
14:00 - 15:00
TurneringTurnering
Bane 1Bane 1
15:00 - 16:00
TurneringTurnering
Bane 1Bane 1
16:00 - 17:00
TurneringTurnering
Bane 9Bane 9
Søndag 6. september 2020
10:00 - 12:00
DS Lise mod JuliaDS Lise mod Julia
CCCC
13:00 - 15:00
Drop-inDrop-in
FlereFlere
Bane 1, Bane 2, CC
15:00 - 16:00
SøndagstræningSøndagstræning
FlereFlere
Bane 1, Bane 2, CC
16:00 - 19:00
SeniorholdtræningSeniorholdtræning
FlereFlere
Bane 1, Bane 2
Søndag 6. september 2020
10:00 - 12:00
DS Lise mod JuliaDS Lise mod Julia
CCCC
13:00 - 15:00
Drop-inDrop-in
FlereFlere
Bane 1, Bane 2, CC
15:00 - 16:00
SøndagstræningSøndagstræning
FlereFlere
Bane 1, Bane 2, CC
16:00 - 19:00
SeniorholdtræningSeniorholdtræning
FlereFlere
Bane 1, Bane 2
Søn 6. sep 2020
10:00 - 12:00
DS Lise mod JuliaDS Lise mod Julia
CCCC
13:00 - 15:00
Drop-inDrop-in
FlereFlere
Bane 1, Bane 2, CC
15:00 - 16:00
SøndagstræningSøndagstræning
FlereFlere
Bane 1, Bane 2, CC
16:00 - 19:00
SeniorholdtræningSeniorholdtræning
FlereFlere
Bane 1, Bane 2
Mandag 7. september 2020
15:00 - 17:00
Dame DoubleDame Double
FlereFlere
Bane 2, CC
16:30 - 18:30
A række Christopher mod MarcoA række Christopher mod Marco
Bane 6Bane 6
17:00 - 19:00
DD Kristin/Charlotte mod Judy/GitteDD Kristin/Charlotte mod Judy/Gitte
CCCC
Mandag 7. september 2020
15:00 - 17:00
Dame DoubleDame Double
FlereFlere
Bane 2, CC
16:30 - 18:30
A række Christopher mod MarcoA række Christopher mod Marco
Bane 6Bane 6
17:00 - 19:00
DD Kristin/Charlotte mod Judy/GitteDD Kristin/Charlotte mod Judy/Gitte
CCCC
Man 7. sep 2020
15:00 - 17:00
Dame DoubleDame Double
FlereFlere
Bane 2, CC
16:30 - 18:30
A række Christopher mod MarcoA række Christopher mod Marco
Bane 6Bane 6
17:00 - 19:00
DD Kristin/Charlotte mod Judy/GitteDD Kristin/Charlotte mod Judy/Gitte
CCCC
Tirsdag 8. september 2020
Tirsdag 8. september 2020
Tir 8. sep 2020
Onsdag 9. september 2020
12:00 - 14:00
Drop-inDrop-in
FlereFlere
Bane 1, Bane 2, CC
15:00 - 16:00
Pladsholder booking uden banelysPladsholder booking uden banelys
Bane 2Bane 2
16:00 - 18:00
ReserveretReserveret
Bane 1Bane 1
17:30 - 19:30
Mix Charlotte/Anders mod Julia/LasseMix Charlotte/Anders mod Julia/Lasse
Bane 4Bane 4
Onsdag 9. september 2020
12:00 - 14:00
Drop-inDrop-in
FlereFlere
Bane 1, Bane 2, CC
15:00 - 16:00
Pladsholder booking uden banelysPladsholder booking uden banelys
Bane 2Bane 2
16:00 - 18:00
ReserveretReserveret
Bane 1Bane 1
17:30 - 19:30
Mix Charlotte/Anders mod Julia/LasseMix Charlotte/Anders mod Julia/Lasse
Bane 4Bane 4
Ons 9. sep 2020
12:00 - 14:00
Drop-inDrop-in
FlereFlere
Bane 1, Bane 2, CC
15:00 - 16:00
Pladsholder booking uden banelysPladsholder booking uden banelys
Bane 2Bane 2
16:00 - 18:00
ReserveretReserveret
Bane 1Bane 1
17:30 - 19:30
Mix Charlotte/Anders mod Julia/LasseMix Charlotte/Anders mod Julia/Lasse
Bane 4Bane 4
Torsdag 10. september 2020
14:00 - 15:00
Klubmesterskab VHS ,Giese & Lars NKlubmesterskab VHS ,Giese & Lars N
CCCC
15:00 - 16:00
Klubmesterskab VHS ,Giese & Lars NKlubmesterskab VHS ,Giese & Lars N
CCCC
18:00 - 20:00
C række Marc mod AndreasC række Marc mod Andreas
Bane 2Bane 2
Torsdag 10. september 2020
14:00 - 15:00
Klubmesterskab VHS ,Giese & Lars NKlubmesterskab VHS ,Giese & Lars N
CCCC
15:00 - 16:00
Klubmesterskab VHS ,Giese & Lars NKlubmesterskab VHS ,Giese & Lars N
CCCC
18:00 - 20:00
C række Marc mod AndreasC række Marc mod Andreas
Bane 2Bane 2
Tor 10. sep 2020
14:00 - 15:00
Klubmesterskab VHS ,Giese & Lars NKlubmesterskab VHS ,Giese & Lars N
CCCC
15:00 - 16:00
Klubmesterskab VHS ,Giese & Lars NKlubmesterskab VHS ,Giese & Lars N
CCCC
18:00 - 20:00
C række Marc mod AndreasC række Marc mod Andreas
Bane 2Bane 2
Fredag 11. september 2020
16:00 - 18:00
C rækken FinaleC rækken Finale
CCCC
16:30 - 18:30
Pan TennisPan Tennis
FlereFlere
Bane 6, Bane 7
Fredag 11. september 2020
16:00 - 18:00
C rækken FinaleC rækken Finale
CCCC
16:30 - 18:30
Pan TennisPan Tennis
FlereFlere
Bane 6, Bane 7
Fre 11. sep 2020
16:00 - 18:00
C rækken FinaleC rækken Finale
CCCC
16:30 - 18:30
Pan TennisPan Tennis
FlereFlere
Bane 6, Bane 7
Lørdag 12. september 2020
09:00 - 11:00
C double finaleC double finale
CCCC
Lørdag 12. september 2020
09:00 - 11:00
C double finaleC double finale
CCCC
Lør 12. sep 2020
09:00 - 11:00
C double finaleC double finale
CCCC
Søndag 13. september 2020
13:00 - 15:00
Drop-inDrop-in
FlereFlere
Bane 1, Bane 2, CC
15:00 - 16:00
SøndagstræningSøndagstræning
FlereFlere
Bane 1, Bane 2, CC
16:00 - 19:00
SeniorholdtræningSeniorholdtræning
FlereFlere
Bane 1, Bane 2
Søndag 13. september 2020
13:00 - 15:00
Drop-inDrop-in
FlereFlere
Bane 1, Bane 2, CC
15:00 - 16:00
SøndagstræningSøndagstræning
FlereFlere
Bane 1, Bane 2, CC
16:00 - 19:00
SeniorholdtræningSeniorholdtræning
FlereFlere
Bane 1, Bane 2
Søn 13. sep 2020
13:00 - 15:00
Drop-inDrop-in
FlereFlere
Bane 1, Bane 2, CC
15:00 - 16:00
SøndagstræningSøndagstræning
FlereFlere
Bane 1, Bane 2, CC
16:00 - 19:00
SeniorholdtræningSeniorholdtræning
FlereFlere
Bane 1, Bane 2
Mandag 14. september 2020
15:00 - 17:00
Dame DoubleDame Double
FlereFlere
Bane 2, CC
Mandag 14. september 2020
15:00 - 17:00
Dame DoubleDame Double
FlereFlere
Bane 2, CC
Man 14. sep 2020
15:00 - 17:00
Dame DoubleDame Double
FlereFlere
Bane 2, CC
Tirsdag 15. september 2020
Tirsdag 15. september 2020
Tir 15. sep 2020
Onsdag 16. september 2020
12:00 - 14:00
Drop-inDrop-in
FlereFlere
Bane 1, Bane 2, CC
14:00 - 16:00
DS Judy mod CarolineDS Judy mod Caroline
CCCC
17:30 - 19:30
B-række double finaleB-række double finale
Bane 4Bane 4
18:00 - 20:00
ReserveretReserveret
Bane 1Bane 1
Onsdag 16. september 2020
12:00 - 14:00
Drop-inDrop-in
FlereFlere
Bane 1, Bane 2, CC
14:00 - 16:00
DS Judy mod CarolineDS Judy mod Caroline
CCCC
17:30 - 19:30
B-række double finaleB-række double finale
Bane 4Bane 4
18:00 - 20:00
ReserveretReserveret
Bane 1Bane 1
Ons 16. sep 2020
12:00 - 14:00
Drop-inDrop-in
FlereFlere
Bane 1, Bane 2, CC
14:00 - 16:00
DS Judy mod CarolineDS Judy mod Caroline
CCCC
17:30 - 19:30
B-række double finaleB-række double finale
Bane 4Bane 4
18:00 - 20:00
ReserveretReserveret
Bane 1Bane 1
Torsdag 17. september 2020
17:00 - 19:00
Finale A herrer Christopher mod MortenFinale A herrer Christopher mod Morten
CCCC
18:00 - 20:00
ReserveretReserveret
Bane 1Bane 1
Torsdag 17. september 2020
17:00 - 19:00
Finale A herrer Christopher mod MortenFinale A herrer Christopher mod Morten
CCCC
18:00 - 20:00
ReserveretReserveret
Bane 1Bane 1
Tor 17. sep 2020
17:00 - 19:00
Finale A herrer Christopher mod MortenFinale A herrer Christopher mod Morten
CCCC
18:00 - 20:00
ReserveretReserveret
Bane 1Bane 1
Fredag 18. september 2020
15:00 - 17:00
Finale veteran Lars mod JacobFinale veteran Lars mod Jacob
Bane 3Bane 3
16:00 - 18:00
Mix Charlotte/Anders mod Julia/LasseMix Charlotte/Anders mod Julia/Lasse
CCCC
16:30 - 18:30
Pan TennisPan Tennis
FlereFlere
Bane 6, Bane 7
17:00 - 19:00
B finale Juan mod AndreasB finale Juan mod Andreas
Bane 3Bane 3
Fredag 18. september 2020
15:00 - 17:00
Finale veteran Lars mod JacobFinale veteran Lars mod Jacob
Bane 3Bane 3
16:00 - 18:00
Mix Charlotte/Anders mod Julia/LasseMix Charlotte/Anders mod Julia/Lasse
CCCC
16:30 - 18:30
Pan TennisPan Tennis
FlereFlere
Bane 6, Bane 7
17:00 - 19:00
B finale Juan mod AndreasB finale Juan mod Andreas
Bane 3Bane 3
Fre 18. sep 2020
15:00 - 17:00
Finale veteran Lars mod JacobFinale veteran Lars mod Jacob
Bane 3Bane 3
16:00 - 18:00
Mix Charlotte/Anders mod Julia/LasseMix Charlotte/Anders mod Julia/Lasse
CCCC
16:30 - 18:30
Pan TennisPan Tennis
FlereFlere
Bane 6, Bane 7
17:00 - 19:00
B finale Juan mod AndreasB finale Juan mod Andreas
Bane 3Bane 3
Lørdag 19. september 2020
Lørdag 19. september 2020
Lør 19. sep 2020
Søndag 20. september 2020
13:00 - 15:00
Drop-inDrop-in
FlereFlere
Bane 1, Bane 2, CC
15:00 - 16:00
SøndagstræningSøndagstræning
FlereFlere
Bane 1, Bane 2, CC
16:00 - 19:00
SeniorholdtræningSeniorholdtræning
FlereFlere
Bane 1, Bane 2
Søndag 20. september 2020
13:00 - 15:00
Drop-inDrop-in
FlereFlere
Bane 1, Bane 2, CC
15:00 - 16:00
SøndagstræningSøndagstræning
FlereFlere
Bane 1, Bane 2, CC
16:00 - 19:00
SeniorholdtræningSeniorholdtræning
FlereFlere
Bane 1, Bane 2
Søn 20. sep 2020
13:00 - 15:00
Drop-inDrop-in
FlereFlere
Bane 1, Bane 2, CC
15:00 - 16:00
SøndagstræningSøndagstræning
FlereFlere
Bane 1, Bane 2, CC
16:00 - 19:00
SeniorholdtræningSeniorholdtræning
FlereFlere
Bane 1, Bane 2
Mandag 21. september 2020
15:00 - 17:00
Dame DoubleDame Double
FlereFlere
Bane 2, CC
Mandag 21. september 2020
15:00 - 17:00
Dame DoubleDame Double
FlereFlere
Bane 2, CC
Man 21. sep 2020
15:00 - 17:00
Dame DoubleDame Double
FlereFlere
Bane 2, CC
Tirsdag 22. september 2020
Tirsdag 22. september 2020
Tir 22. sep 2020
Onsdag 23. september 2020
Onsdag 23. september 2020
Ons 23. sep 2020
Torsdag 24. september 2020
Torsdag 24. september 2020
Tor 24. sep 2020
Fredag 25. september 2020
Fredag 25. september 2020
Fre 25. sep 2020
Lørdag 26. september 2020
Lørdag 26. september 2020
Lør 26. sep 2020
Søndag 27. september 2020
Søndag 27. september 2020
Søn 27. sep 2020
Mandag 28. september 2020
Mandag 28. september 2020
Man 28. sep 2020
Onsdag 30. september 2020
Onsdag 30. september 2020
Ons 30. sep 2020
Tirsdag 1. september 2020
17:00 - 19:00
C række Johannes mod EmilC række Johannes mod Emil
CCCC
18:00 - 19:00
HD B Wind/lammers-Henrik/JuanHD B Wind/lammers-Henrik/Juan
Bane 3Bane 3
19:00 - 20:00
HD B Wind/lammers mod Henrik/JuanHD B Wind/lammers mod Henrik/Juan
Bane 2Bane 2
Tirsdag 1. september 2020
17:00 - 19:00
C række Johannes mod EmilC række Johannes mod Emil
CCCC
18:00 - 19:00
HD B Wind/lammers-Henrik/JuanHD B Wind/lammers-Henrik/Juan
Bane 3Bane 3
19:00 - 20:00
HD B Wind/lammers mod Henrik/JuanHD B Wind/lammers mod Henrik/Juan
Bane 2Bane 2
Tir 1. sep 2020
17:00 - 19:00
C række Johannes mod EmilC række Johannes mod Emil
CCCC
18:00 - 19:00
HD B Wind/lammers-Henrik/JuanHD B Wind/lammers-Henrik/Juan
Bane 3Bane 3
19:00 - 20:00
HD B Wind/lammers mod Henrik/JuanHD B Wind/lammers mod Henrik/Juan
Bane 2Bane 2
Onsdag 2. september 2020
12:00 - 14:00
Drop-inDrop-in
FlereFlere
Bane 1, Bane 2, CC
Onsdag 2. september 2020
12:00 - 14:00
Drop-inDrop-in
FlereFlere
Bane 1, Bane 2, CC
Ons 2. sep 2020
12:00 - 14:00
Drop-inDrop-in
FlereFlere
Bane 1, Bane 2, CC
Torsdag 3. september 2020
18:00 - 19:00
HD B Amager Kings mod TeamKKHD B Amager Kings mod TeamKK